Продаємо і встановлює комерційні, побутові, промислові кондиціонери

Промислові кондиціонери

vrf

VRF

systemu-ventilyazii

Системи вентиляції

66
konder
86568482
Air conditioning master preparing to install new air conditioner. drilling the wall.

Про нас

 • Здійснюємо продаж, установку, обслуговування (ремонт, чистку, заправку) побутових, комерційних, промислових кондиціонерів у Херсоні, Херсонській області та передмісті: в Антонівці, Олешках, Камишанов, Чорнобаївці, Степанівці, Білозерці.
 • На нашому сайті Ви можете купити кондиціонер за найкращою ціною у Херсоні.
  У нас є величезний вибір кондиціонерів для дому, офісу, магазину, підприємства, пансіонату і т.д.
 • Кондиціонери, представлені на нашому сайті, сертифіковані і мають офіційну гарантію від виробника.
 • Знижки на монтаж і обслуговування кондиціонерів в усіх районах Херсона.
 • Заправка кондиціонерів, чистка кондиціонерів.
 • Безкоштовна доставка кондиціонерів.
 • Консультація з продажу та встановлення кондиціонерів у Херсоні по телефону, або приходьте в наш офіс у Херсоні – вул. Гагаріна, 121

Для консультації телефонуйте

Наші послуги

sale-min

Продаж

кондиціонерів

Виберіть продуктивну потужність кондиціонера для Вашої площі приміщення і технічний функціонал кліматичної системи.

 • Спліт системи
 • Мульти-спліт системи
 • Мультизональні системи
 • Мобільні кондиціонери
 • Промислові кондиціонери
 • Комерційні кондиціонери

Cleaning_air_conditioner-min

Чистка

 кондиціонерів

Забруднене кондиціонер не тільки гірше виконує свої функції, але і може завдати шкоди Вашому здоров’ю та здоров’ю сім’ї!

 • Кондиціонер не холодить (не гріє).
 • Кондиціонер не охолоджує (обігріває) приміщення.
 • Обмерзають трубки і крани зовнішнього блоку.
 • З внутрішнього блоку кондиціонера капає вода.

Замовити чистку

service-min

Сервіс

 кондиціонерів

Наша компанія надає повний спектр послуг в області побутового, комерційного та промислового кондиціонування, а також вентиляції та опалення.

 • Обслуговування комерційного кондиціонеру
 • Обслуговування побутового кондиціонеру
 • Обслуговування промислового кондиціонеру
 • Обслуговування вентиляційної системи

Замовити обслуговування

Вигідні пропозиції

konditioner-cuper-hunter

COOPER&HUNTER CH-S07XP7 AIR MASTER PLUS

Площа приміщення: 20 кв.м

Охолодження: 2,26 кВт
Теплопродуктивність: 2,43 кВт

Робоча температура: – 7°С до + 43°С

8 700 грн

 CH-S09FTXTB2S-W (WI-FI) серия ICY II INVERTER WI-FI NEW

Площа приміщення: 25 кв.м

Охолодження: 2,6 кВт
Теплопродуктивність: 3,00 кВт

Робоча температура: – 30°С до + 48°С

26 360 грн

COOPER&HUNTER CH-S07FTX5 Серия Winner (Inverter)

Площа приміщення: 20 кв.м

Охолодження: 2,20 кВт
Теплопродуктивність: 2,30 кВт

Робоча температура: – 20°С до + 43°С

12 760 грн

Вартість кондиціонерів Купер Хантер

Cooper&Hunter

CH-S12FTXTB2S-W-(WI-FI)

COOPER&HUNTER ICY II CH-S12FTXTB2S-W (WI-FI)

Площа приміщення: 35 кв.м
Охолодження: 3,5 кВт
Теплопродуктивність: 3,65 кВт
Робоча температура: от -30 до +48 °C

29 350 грн

winner_ch-600x600

COOPER&HUNTER CH-S09FTX5 (Winner)

Площа приміщення: 26 кв.м
Охолодження: 2,6 кВт
Теплопродуктивність: 2,8 кВт
Робоча температура: від -20­°С до +43°С

14 590 грн

CH-S09XP7

COOPER&HUNTER CH-S12XP7 Air-Master Plus

Площа приміщення: 35 кв.м
Охолодження: 3,25 кВт
Теплопродуктивність: 3,4 кВт
Робоча температура: від -7 до +43 °C

11 950 грн

productimage1450708848

COOPER&HUNTER CH-S12FTXE
Alpha (Inverter)

Площа приміщення: 35 кв.м
Охолодження: 3,5 кВт
Теплопродуктивність: 3,6 кВт
Робоча температура: від -20­°С до +43°С

17 280 грн

Наші новини

Установка кондиціонера у Херсоні

Установка кондиціонера у Херсоні Для установки кондиціонеру телефонуйте – (095) 429 56 87 Ви з великим задоволенням вибираєте потрібну систему кондиціонування, розуміючи при цьому, що Вам не завадить думку досвідченого фахівця. Але, повірте, точно також потреба у допомозі надійного майстра для установки вибраного обладнання. Якщо Ви вибрали кондиціонер на нашому сайті? Тоді Вам не варто турбуватися,…

Details

Діагностика кондиціонеру Херсон

Діагностика кондиціонеру Херсон Коли проводити і куди звертатися? Телефонуйте у Херсоні (095) 429 56 87 Для безперебійної роботи Вашого кондиціонера важливо своєчасно проводити ряд діагностичних процедур, які допоможуть уникнути складних поломок і дозволять істотно продовжити термін функціонування техніки. Діагностика кондиціонера – це ряд процедур, які дозволяю перевірити належне робочий стан електроприладу. А метою даної процедури…

Details

Заправка кондиціонера у Херсоні за найкращою ціною

Заправка кондиціонера у Херсоні Заправка домашніх кондиціонерів Консультація за телефоном (095) 429 56 87 Заправка кондиціонерів стала популярною послугою сервісних центрів систем кондиціонування. А адже складно уявити які проблеми може створити поломка кондиціонера в спекотне літо або в міжсезоння. Тому не дивно, що користувачів кондиційних систем все більше хвилює питання надійної профілактики даних приладів. Однією з…

Details

Про нас

Досвід роботи більше 15 років

Наша фірма займається продажем кондиціонерів більше 15 років. Ми допоможемо Вам створити комфортні умови в будь-якому приміщенні – квартирі, офісі, банку, магазині, адміністративній будівлі, або виробничому приміщенні.

Гарантія

Гарантія на куплену техніку у нас – 24 місяці.

Гарантія на монтаж купленої у нас техніки (гарантія на монтажні роботи) – 12 місяців.

Є можливість розширеної гарантії. Гарантія надається при обслуговуванні 2 рази в рік (чистка + огляд).

Якісний монтаж

Проводиться сертифікованими монтажниками з використанням якісних матеріалів. Вартість монтажу канальних, касетних і інших напівпромислових кондиціонерів розраховується індивідуально.

Технічне обслуговування

протягом гарантійного терміну з використанням оригінальних запасних частин. Наші монтажні бригади мають всі необхідні сертифікати і ліцензії з виробництва робіт по установці, налагодження та сервісного обслуговування кліматичного обладнання.

Продаж і обслуговування кондиціонерів у Херсоні – konder.ks.ua

Сучасні системи кондиціонування створюють сприятливий мікроклімат в приміщенні. У холодний період року клімат-системи підігрівають повітря, в жаркий – навпаки, охолоджують. Багато моделей кондиціонерів також виконують функції очищення і іонізації повітря, що позитивно позначається на самопочутті та здоров’я людини. Ринок побутової техніки пропонує промислові, напівпромислові, полузональние, побутові, віконні кондиціонери. Незалежно від типу обладнання кліматична техніка вимагає професійного підходу. Йдеться про монтаж і спеціалізованому обслуговуванні кліматичного обладнання. Продажем і установкою кондиціонерів в Херсоні займається компанія «Кондер». Хочете купити кондиціонер в Херсоні з установкою? Цікавитесь обслуговуванням, чищенням, ремонтом кондиціонерів в Херсоні? Наша компанія до ваших послуг: вигідні ціни, широкий спектр послуг, що надаються, гарантія на виконані роботи!

Вартість монтажу, ремонту і обслуговування кондиціонерів у Херсоні

Наша компанія пропонує не тільки за вигідною ціною купити кондиціонери у Херсоні, але також займається питаннями монтажу та обслуговування кліматичного обладнання. Першокласні фахівці мають багаторічний досвід роботи з клімат-системами відомих світових виробників.

Ми продаємо і обслуговуємо кондиціонери

Ми продаємо, встановлюємо та обслуговуємо кондиціонери у Херсоні

Cooper & Hunter, Toshiba, Mitsubishi, AUX, Chigo, Samsung, Daikin, Haier, Panasonic, Hitachi, Neoclima, LG, Electrolux, Galactic, Carrier, Hoapp, Idea airkonditioner, Lanzkraft, Leberg, Midea, OLMO, Sakata, Samurai, TCL

Cooper & Hunter, Toshiba, Mitsubishi, AUX, Chigo, Samsung, Daikin, Haier, Panasonic, Hitachi, Neoclima, LG, Electrolux, Galactic, Carrier, Hoapp, Idea airkonditioner, Lanzkraft, Leberg, Midea, OLMO, Sakata, Samurai, TCL.

Багатий досвід, висока кваліфікація і професійний підхід дозволяють фахівцям нашого сервісного центру швидко і якісно провести установку кондиціонера за доступною ціною. Скільки коштує установка кондиціонера в Херсоні? Скільки коштує почистити кондиціонер, виконати його заправку або ремонт? Розцінки монтажу, профілактичного і ремонтного обслуговування кондиціонуючого обладнання обговорюються в індивідуальному порядку. Вартість залежить від типу установки, торгової марки, особливостей розташування блоків та інших факторів.

Переваги співпраці з компанією «Кондер» у Херсоні і області

Більше 10 років наша компанія надає послуги з установки кондиціонерів в Херсоні. На сайті Konder.ks.ua можна вибрати і купити кондиціонери недорого. Окрім привабливої ​​ціни, компанія «Кондер» виконує доставку клімат-систем під замовлення. Ми працюємо з фізичними та юридичними особами. На сайті компанії можна подивитися фото готових проектів і почитати відгуки клієнтів. Продаж і монтаж кондиціонера в Херсоні у зручний для клієнта час – одна з переваг співпраці з нашою фірмою.

Також ми пропонуємо: гарантійне і післягарантійне обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, знижки та акції на кліматичне обладнання, можливість придбання товару в кредит або розстрочку, програму лояльності для постійних клієнтів, оригінальні запчастини та комплектуючі, якісний ремонт в найкоротші терміни, повну або часткову заправку кондиціонерів, чистку кондиціонера та інші послуги.

Для консультації телефонуйте (095) 429 56 87 або заповніть форму «Зворотній дзвінок» на головній сторінці. Підберемо, встановимо, почистимо, зробимо ремонт кондиціонеру швидко, якісно і недорого – звертайтеся!

Магазин кондиціонерів Херсон

Магазин кондиціонерів Херсон

Купівля кондиціонера в інтернет-магазині: що варто знати?

У сучасному світі люди легко купують маса товарів в мережі інтернету. Адже це особливо практично і зручно в наш нестабільний час карантинів і пандемій. Сучасні інтернет-магазини створили всі необхідні умови для швидкого і зручного пошуку всіх необхідних товарів. На сайтах Ви знайдете розгорнуті описи характеристик товару, а покупці досить часто залишають відгуки: і про куплену річ, і про сервіс інтернет-магазину.

Що ж можна сказати про покупку кондиціонера в інтернет-магазині? Адже це річ дорога і вимагає установки фахівцем. Саме тому ми рекомендуємо Вам купувати настільки специфічну техніку тільки на перевірених сайтах та інтернет-магазинах. Це допоможе Вам здійснити покупку якісної техніки з подальшою грамотної установкою.

На платформі інтернет-магазину Konder.ks.ua Ви знайдете розгорнуту інформацію про різновиди сучасних систем кондиціонування, отримаєте грамотну консультацію фахівця даного профілю і зможете вибрати гідний варіант техніки від популярних брендів самої різної вартості.

Переваги покупки кондиціонера в інтернет-магазині Konder.ks.ua

 1. Широкий вибір моделей кондиціонерів для самих різних варіантів приміщення. Багаторічний досвід роботи дозволяє надати Вам найвигідніші варіанти кондиціонування житлового простору!
 2. Високий рівень професійного обслуговування. Наші фахівці проконсультують Вас з усіх питань вибору, покупка і установки кондиційного устаткування.
 3. Установка кондиціонера досвідченим майстром. Купуючи кондиціонер на нашому сайті Ви гарантовано можете скористатися послугою установки обладнання. Оплачений товар доставлять додому у зручний для Вас час, а майстер виконає якісний монтаж техніки будь-якого рівня складності.
 4. Техніка супроводжується сертифікатом якості і безпеки. Крім цього, Ви в обов’язковому порядку отримаєте гарантію на безперебійну експлуатацію устаткування терміном в 24 місяці.
 5. Оформлення замовлення онлайн або по телефону. Отримати консультацію фахівця, а також підібрати і оплатити необхідне обладнання Ви зможете в зручний для Вас час і не виходячи з дому. Для користувачів сайту також передбачена зручна функція «Зворотній дзвінок».
 6. Послуга гарантійного і послегрантійного обслуговування техніки за вигідними цінами. Нашим клієнтам надається якісне обслуговування кондиціонерів по недорогий вартості.

Вибір кондиціонера в інтернет-магазині Konder.ks.ua

Існує ряд характеристик, на які варто звернути увагу при покупці кондиціонера:

 • Потужність кондиціонера – потрібну потужність Вам допоможе вибрати наш консультант, якщо Ви зателефонуйте за номером тел. 095 546 74 11. Необхідна потужність визначається за розмірами приміщення, ступеня його нагрівання сонцем, кількістю людей, які там часто знаходяться.
 • Рівень шуму роботи кондиціонера – системи обігріву / охолодження приміщення завжди створюють певний шум при роботі, але якщо Вам потрібен щодо безшумний агрегат, то наші консультанти підкажуть такі моделі.
 • Наявність позитивних відгуків покупців даної марки обладнання – всі можливі варіанти моделей і марок кондиціонерів є на сайтах інтернету, тому Ви можете ознайомитися з відгуками покупців і самостійно прийняти рішення про вибір потрібного варіанту системи кондиціонування.
 • Розміри і стиль агрегату, які будуть підходити під інтер’єр приміщення – всі можливі зовнішні характеристики Ви можете знайти в описах кожної моделі і тоді обраний Вами кондиціонер ідеально впишеться в стиль приміщення.
 • Додаткові функції агрегату – часто виробники доповнюють кондиціонери важливими для комфорту опціями: наявність таймера, нічний режим роботи, іонізація простору. Це значно покращує зручність при використання техніки. Ви можете знайти в описах кожної моделі всі необхідні функції приладу.

Замовлення кондиціонера з подальшим монтажем

На платформі інтернет-магазину Konder.ks.ua Ви можете не тільки швидко і зручно придбати надійне кондиційне устаткування, але і замовити якісний монтаж в обраному приміщенні. Процедура монтажу буде виконана в зручний для Вас час і в найкоротші терміни. Наш майстер обов’язково перевірить ефективність роботи кліматичної техніки і запустить її безперебійну роботу.

Щоб отримати консультацію нашого фахівця з усіх питань покупки, доставки і установки кондиційної системи телефонуйте за номером тел.(095) 429 56 87!

Наші фахівці допоможуть Вам розібратися в таких питаннях:

 1. Які марки кондиціонерів мають кращу надійністю, практичністю і економні в роботі?
 2. Яке обладнання володіє необхідною для Вашого приміщення потужністю?
 3. Дізнаєтеся: який ціновий діапазон різних видів кліматичних систем?
 4. Вам прорахують вартість покупки і установки декількох запропонованих варіантів, розуміючи комфортну для Вас вартість.

Вибір кондиціонеру

Вибір кондиціонеру у Херсоні

Кондиціонер став незамінним побутовим пристосуванням в нашому регіоні. Адже все частіше синоптики прогнозують спекотні літні циклони. Дійсно: даний прилад ідеально справляється з охолодженням будь-якого приміщення. Але варто зауважити, що кондиціонер не тільки легко і швидко знижує температуру повітря в приміщенні.

Сучасні кондиціонери успішно нормалізує оптимальний мікроклімат будь-якого приміщення, а саме:

 • охолоджують приміщення в теплу пору року;
 • обігрівають простір в періоди похолодання;
 • очищають повітря приміщення від забруднюючих частинок;
 • прибирають зайву вологу при необхідності.
 • вибір кондиціонеру

Купити кондиціонер в період широкої різноманітності сучасних марок і моделей стала задача не з простих.

Щоб підібрати саме ту модель, яка повністю задовольнить Ваші вимоги, коштує трохи розібратися в типах кондиціонерів.

За типажу роботи і установки існують такі види кондиціонерів:

 • Спліт-система – кондиціонери, які складаються з двох блоків: зовнішнього і внутрішнього. Прилади даної системи монтуються на стіну. Використовуються в побутовому і напівпромисловому застосуванні. На таких системах зупиняють свій вибір більшість споживачів. Це відбувається завдяки ощадливому витраті електроенергії, низьких звукових вібрацій під час роботи і відносно швидкому нагріванню / охолодження приміщення.
 • Мобільні кондиціонери являють собою зручні у використанні прилади, які ви зможете переносити в будь-яке місце. Тобто цей прилад буде служити вам і в квартирі, і на дачі, і під час від’їзду у відрядження, що дуже зручно в подібних ситуаціях. Тому головною перевагою даного типу кондиціонерів буде саме в їх вільної перестановці. А ось за принципом роботи даний тип не буде відрізнятися від спліт-системи. Але є і ряд недоліків: даний тип кондиціонування більш гучний в експлуатації і має більш високу вартість у порівнянні з кондиціонерами спліт-системи.

Купівля кондиціонеру

Купівля кондиціонеру у Херсоні

Варто також розуміти, що існує умовний розподіл марок кондиціонерів щодо їх вартості. Ті прилади, що мають низьку вартість, зазвичай оснащені звичайним компресором. А він має свої недоліки: шум при роботі приладу і споживання великої кількості електроенергії. Його легко розпізнати за особливостями роботи самого приладу: він поперемінно включається і вимикається.

Дорожчі варіанти кондиціонування – девайси з інверторним компресором. Вони входять в усі спліт-системи. Перевагою даних моделей буде робота за принципом постійної активності. Такі кондиціонери не зупиняються, якщо охолодили приміщення до потрібної температури, а уповільнюють свою роботу. Тобто, сповільнюється швидкість обертання лопатей вентилятора. Далі ця швидкість може збільшуватися, якщо температура в приміщенні знову піднялася.

Звичайно, якщо ви хочете подбає про ідеальний мікроклімат вашого будинку, то краще купити кондиціонер за типом спліт-системи з інверторним компресором. Ми допоможемо Вам вибрати і купити побутовий кондиціонер надійної марки з високою якістю!

Але можливо, ви купуєте кондиціонер через інших життєвих обставин (організація комфорту на робочому місці, оформлення затишку на дачі та інші життєві ситуації).

У будь-якому випадку, якщо ви купуєте кондиціонер в Херсоні або в Херсонській області, то можете скористатися консультацією експерта з даного питання. Телефонуйте за тел. (095) 429 56 87 і Ви отримаєте вичерпні відповіді на всі питання.

Популярні марки кондиціонерів у Херсоні

Вибір видів і марок кондиціонерів у Херсоні

Вибір видів і марок кондиціонерів дуже широкий. Але незначне розподіл даного сегмента варто почати з цінової політики. Всі прилади кондиціонування можна умовно розділити на 3 категорії:

Бюджетні варіанти;
Кондиціонери середньої вартості;
Прилади преміум-класу.
При виборі виробника варто враховувати популярність бренду. З затребуваних покупцем компаній варто відзначити наступні:

Cooper & Hunter;
Sumsung:
Panasonic;
Toshiba;
Sensei.
Марка Купер Хантер зайняла лідируюче місце серед виробників кондиціонерів. Дана марка має доступну вартість і надійність в експлуатації, а в магазинах представлена ​​широким модельним асортиментом.

А по функціональності найпопулярнішим буде кондиціонер – «зима-літо». Підібрати і купити кондиціонер зима літо Ви зможете звернувшись до наших спеціалістів за номером телефону – (095) 429 56 87!

Віконний кондиціонер

Віконний кондиціонер: що це і як працює

Віконний кондиціонер – це компактний і доступний за ціною вид кондиціонування приміщення. Він являє собою моноблок, а в спліт-системах завжди буде 2 частини – внутрішня і зовнішня. Зазвичай прямокутної форми з отвором для виведення теплого повітря в задній частині.

Такий прилад буде відмінним помічником для охолодження в одному конкретному приміщенні. Такі кондиціонери стануть відмінним варіантом для будинку, офісу, торгових павільйонів, гуртожитки. Тобто в місцях, де потрібен бюджетний варіант кондиціонування.

Ми допоможемо Вам підібрати і придбати надійний віконний кондиціонер! Звертайтеся за номером телефону – (095) 429 56 87!

Установка кондиціонера

Але найвідповідальнішим етапом все ж буде установка кондиційного устаткування. Наші фахівці все організовують належним чином. Процедура виконується за допомогою спеціального інструменту, а майстри мають достатній досвід роботи.

Клієнти нашого сервісу часто цікавляться ціною установки кондиціонера. Але тут варто зауважити, що вибір, покупка і установка кондиціонера – це цілісний процес і він залежить від багатьох факторів. Купити кондиціонер в Херсоні або в сусідніх регіонах можна відразу з установкою, витрачаючи час на пошук надійного фахівця. Для цього Вам потрібно зателефонувати за номером телефону – (095) 429 56 87!

Установка кондиціонеру Херсон

Установка кондиціонеру Херсон

Установка кондиціонера в Херсоні за найкращою ціною

Якщо Ви вже придбали потрібне кондиційне устаткування, але шукаєте компетентних фахівців для грамотного монтажу, то Ви звернулися за адресою! Наші фахівці здійснюють монтаж і підключення блоків кондиційного устаткування будь-якої складності! Обраний Вами майстер забезпечить технічним обслуговуванням кондиціонера, підкаже кращі варіанти установки, а також може забезпечити заправку хладогеном, фреоном зовнішній блок і магістраль.

Залежно від Ваших побажань і особливостей житлового приміщення установка кондиціонерів може бути двох видів:

стандартна;
нестандартна.
Стандартний монтаж використовують в разі, якщо товщина зовнішньої стіни буде не більше, ніж 0,8 метра, а відстані між блоками не більш 3 метрів. Тобто розташування зовнішніх комунікацій буде паралельно стіні, а висновок дренажних труб для виведення конденсату буде здійснено через ближню точку в стіні. При цьому довжина зовнішнього кінця труби буде в діапазоні 10-20 см.

Нестандартний монтаж пов’язаний з особливими побажаннями замовника, які зазвичай не так легко виконати. У таких випадках може знадобитися послуги промислових альпіністів або використання автовишки. Це може бути замовлення на монтаж кондиціонера на балконі, установка захисного козирка для зовнішнього блоку, потреба збільшення довжини комунікацій, складний демонтаж непотрібного устаткування і інші нестандартні ситуації установки кондиційного устаткування.

Процедура установки кондиціонера

Процедура установки стандартної спліт-системи займе не більше 2 годин. Ви встановлюєте кондиційного устаткування в приміщенні, де закінчено ремонт, а сама процедура абсолютно безпечна і не зашкодить внутрішнє оздоблення житла.

Варто зауважити, що будь-яке житлове приміщення потребує надійного і сучасної вентиляційної системи. А це означає, що планування розміщення системи кондиціонування необхідно вже при проектуванні будинку. Наші фахівці мають великий досвід проектування і обслуговування будь-яких вентиляційних систем. Тому наші майстри допоможуть Вам в будь-якому питанні, пов’язаному з установкою кондиційного устаткування.

Також ми можемо допомогти Вам при нестандартної установці кондиціонера, яка може зайняти і до 10 годин. Кондиціонер може бути встановлений як з прихованою трасою, де дренаж виведений на вулицю, так і з виходом в каналізацію. У першому випадку комунікації можна приховати в стіні або провести за гіпсокартонної перегородкою. А в другому випадку спліт-систему кондиціонера можуть помістити в житлове приміщення. Важливо знати, що даний тип монтажу найбільш трудомісткий і вимагає ремонту обробки приміщення після виконаних робіт. Але саме цей спосіб установки має багато переваг: дренажні труби не будуть псувати фасад і не будуть утворюватися калюжі від роботи обладнання.

Ціна установки кондиціонера в Херсоні

Для установки кондиціонера потрібно дотримуватися певних стандартів і тому вартість даної послуги не може бути незначною. Варто зауважити, що в висотних будинках сучасної споруди в квартирах установка кондиціонера найчастіше проходить в 2 етапи:

перший етап варто здійснювати на етапі ремонту квартири – це встановити зовнішній блок кондиціонера;
другий етап буде можливий після остаточного виконання ремонтних робіт – це буде монтаж частини кондиціонера, призначеної працювати всередині приміщення.
На ціну установки кондиціонера в Херсоні і сусідніх регіонів впливає багато факторів. Це і потужність обраного кондиційного приладу, і тип вибраного обладнання – спліт-система або побутової кондиціонер, і то, наскільки складний спосіб монтажу, і довжина магістралі для підключення, і кількість витратних матеріалів. Щоб дізнатися вартість даної послуги Вам варто зателефонувати за номером телефону – (095) 429 56 87! І наші фахівці забезпечать Вас всією необхідною інформацією!

Замовити кондиціонер з подальшою установкою майстром
На нашому сайті Ви можете придбати надійне кондиційне устаткування, а його монтаж в обраному приміщенні буде оцінений в більш вигідно, ніж покупка і установка окремо. Процедура буде виконана за допомогою спеціального інструменту, якісно і в найкоротші терміни.

Щоб залишити заявку на подальшу установку купленого у нас кондиціонера телефонуйте за номером (095) 429 56 87 та отримаєте детальну консультацію від майстра монтажу кондиційного устаткування!

Після консультації з нашими майстрами Ви будете розуміти:

Які марки кондиціонерів найбільш надійні, практичні і економні в роботі.
Чи зможете зрозуміти: який потужності обладнання підходить під Ваше приміщення.
Проаналізуєте вартість покупки і установки декількох запропонованих варіантів, розуміючи середню вартість даного виду житлового комфорту.

Ремонт кондиціонера Херсон

Ремонт кондиціонера Херсон

Варто зауважити, що кожної спліт-системи необхідно якісне сервісне обслуговування не рідше одного разу на рік. Даная процедура дозволяє усунути різні негативні впливи навколишнього середовища на побутовий прилад, а також здійснити профілактику роботи кондиціонера.

Але, звичайно, за ремонтом кондиціонерів до нас частіше звертаються в момент серйозної поломки. Ремонт такого потрібного в періоди спеки приладу буде здійснено в найкоротші терміни. А про надійність даної процедури буде свідчити гарантія.

Обслуговування кондиціонерів в Херсоні, як і в інших регіонах нашої країни, краще довірити місцевим фахівцям. Щоб зв’язатися з нашими майстрами телефонуйте за тел. (095) 429 56 87!

Ремонт кондиціонерів Херсон

Ремонт і обслуговування кондиціонерів в Херсоні

Кліматичні умови в нашому регіоні дуже змінилися. І в літній період все чаї бувають періоди сильної спеки. І тепер уже складно знайти житло або робоче приміщення без кондиціонера. Цей технічний прилад став порятунком для багатьох. Адже у нас немає відомої в інших країнах сієсти або обмежень в робочому режимі. Навіть в періоди аномальної спеки – ми зобов’язані бути в активному стані.

Але, як і будь-яка побутова техніка, кондиціонери не застраховані від різних поломок і зупинок в роботі. Тому важливо своєчасно проводити діагностику робочого стану у компетентного фахівця! Щоб в розпал спекотного літа не залишитися без необхідного охолодження приміщення.

Якщо поломка вже трапилася, то варто звернутися до професіонала. І ні в якому разі не намагайтеся полагодити кондиціонер самостійно. Саме наші майстри можуть в терміновому порядку приїхати на місце розміщення кліматичної техніки і швидко усунути всі неполадки.

Найпоширеніші причини поломки кондиціонера

Найчастіше фахівець з ремонту кондиціонерів стикається з наступними причинами неробочого стану кліматичного обладнання:

 • Системі кондиціонування необхідна чистка і перевірка дренажної система – через потрапляння сюди сторонніх тіл або надмірної кількості пилу кондиціонер може відмовитися працювати;
 • Кондиціонер потрібно заправити фреоном і перевірка оптимального тиску – будь-яка кліматична техніка потребує періодичного заправці фреоном і краще здійснювати це завчасно;
 • Теплообмінник зовнішнього блоку і випарника може потребувати чищення – також проблема, пов’язана з довгим використанням техніки кондиціонування;
 • Кондиціонеру може знадобитися заміна компресорів і фільтрів – на жаль, з часом ці частини приладу можуть прийти в непридатність;

Може статися поломка електричних вузлів – датчик температури, трансформатор, мотор вентилятора, плата, пусковий конденсатор.
Може статися поломка холодильної частини електроприладу – наприклад, пайка теплообменнка, магістралей.
Всі ці поломки може усунути наш майстер! Для цього зателефонуйте (095) 429 56 87 та розкажіть про Вашу проблему!

Коли потрібен терміновий ремонт кондиціонера
Звичайно, прекрасним варіантом дбайливого ставлення з технікою буде її регулярний огляд фахівцем. Майстер проводить якісну діагностику. Це добре здійснювати раз на півроку, щоб уникнути серйозної поломки в розпал спеки.

Зазвичай ця процедура закінчується планової чищенням приладу. Адже варто розуміти, що в пристрій регулярно потрапляє пил і дрібне сміття, а це рано чи пізно призведе до поганої роботи. Але діагностика може виявити і неполадки в роботі, які при великих навантаженнях на прилад обов’язково себе проявлять.

Також варто знати: в яких саме випадках кондиційне устаткування вимагає термінового огляду фахівцем. Це необхідно якщо:

 • Ви спостерігаєте гучну роботу приладу, чого не помічали раніше;
 • були скачки напруги мережі і після цього кондиціонер не включається;
 • при запуску компресора прилад сам по собі вмикається і вимикається;
 • шнур живлення при роботі пристрою нагрівається;
 • в кондиціонер потрапила вода, що є неприпустимим для будь-якого електроприладу.

Якщо Ви помітили подібні неполадки, то варто негайно припинити експлуатацію приладу і звернеться за допомогою до фахівця. Наші майстри проконсультують Вас щодо будь незрозумілій ситуації, пов’язаної з роботою кондиційного устаткування. Телефонуйте за номером (095) 429 56 87!

Ціни на ремонт кондиціонерів у Херсоні

Перевагою нашого сервісу буде можливість приїхати до Вас в день поломки і максимально швидко усунути всі неполадки кондиційної техніки. Наші майстри обслуговують кондиційне устаткування по всьому Херсону і найближчих регіонів, тому вартість ремонту буде максимально лояльна, а постійним клієнтам у нас надаються хороші знижки.

Крім цього, наші майстри допоможуть придбати деталі, які часто вимагають заміни в зламаною техніці. Ми співпрацюємо з фірмами-партнерами, які виготовляють деталі в ремонтні центри. Тому Вам не доведеться самостійно вирішувати подібні питання.

Якщо Ви шукайте компетентного фахівця з ремонту і обслуговування кондиціонерів в Херсоні, то вам варто звернутися до нас

Чистка кондиціонера Херсон

Чистка кондиціонера

Як і будь-яка побутова техніка, кондиціонери вимагають регулярного обслуговування. І важливим етапом є чистка кондиційного устаткування. Цей непростий і делікатний процес, тому краще всього довірити його виконання кваліфікованим фахівцям.

В яких ситуаціях Ваш кондиціонер точно вимагає чистки:

 • Ви стали помічати неприємний запах вогкості саме при включенні приладу, що може свідчити про несправність дренажної системи або надмірне скупчення пилу всередині конструкції;
 • Ви спостерігаєте збільшення витрати електроенергії і одночасно зниження потужності роботи приладу;
 • Ви чуєте незвичайні звуки приладу, яких не спостерігали раніше (гул, тріск, торохтіння);
 • Ви спостерігаєте протечку конденсату;
 • Ви помічаєте звуки переливання води, що свідчить про порушення роботи дренажу і витік холодоагенту.

Чистка кондиціонерів в Херсоні буде за прийнятною ціною! Для цього Вам потрібно зателефонувати за номером телефону – (095) 429 56 87!

Заправка кондиціонера Херсон

Заправка кондиціонера

Окремим пунктом варто сказати про заправку кондиціонера. Це дуже популярна процедура, оскільки регулярне якісне обслуговування даних приладів допоможе вам уникнути непередбачених витрат надалі.

Щоб дані етап обслуговування кондиціонерів став зрозумілий звичайному користувачеві, трохи роз’яснимо. У кожному кондиціонері є холодоагент фреон – газ, який в закопаної системі кондиціонера буде в зрідженому стані. Всі системи кондиціонування грамотно продумані виробниками. Але все-таки через деякий час використання приладу можлива невелика витік фреону. А це суттєво знижує якість роботи. Тому заправку кондиціонера слід робити своєчасно.

Заправка кондиціонерів в Херсоні та Херсонській області здійснюється швидко і за доступними цінами. Для цього звертайтеся до наших фахівців за номером телефону – (095) 429 56 87

Обслуговування кондиціонерів Херсон

Обслуговування кондиціонерів Херсон

Обслуговування кондиціонерів в Херсоні: що важливо знати?

Кондиціонер став незамінним помічником у підтримці комфортного мікроклімату в приміщенні. І, звичайно, варто заздалегідь потурбуватися про його систематичному обслуговуванні.

Останнім часом стало поширеним явище укладення договору між фірмами, які здійснюють якісне обслуговування кондиційного устаткування і власниками даних систем. Воно полягає в тому, що майстер систематично, через обумовлений інтервал часу (раз на рік, раз на пів року, щомісяця) проводить діагностику кондиційного устаткування, усуває можливі неполадки і налагоджує безперебійну роботу системи кондиційного забезпечення.

Таке сервісне обслуговування помітно відрізняється від допомоги з гарантійного терміну експлуатації приладу, яке дуже часто пропонують при покупці будь-якої техніки. Адже гарантійне обслуговування здійснюють тільки в період терміну гарантії і при видимої поломки агрегату. А сервісна допомога полягає в ретельної діагностики, яка як раз допоможе уникнути поломок в подальшому.

Види систематичного обслуговування кондиціонерів

Якщо Ви прийняли рішення довірити контроль над ефективною роботою кондиційного устаткування фахівцям, а не чекати неполадок техніки, щоб самостійно шукати потрібного майстра. Тоді Вам буде корисно розібратися: в які інтервали часу краще здійснювати перевірку агрегатів.

Систематичне обслуговування кондиційних систем в залежності від їх функціональних особливостей зазвичай здійснюють:

 • 1 раз на рік – ця перевірка ще називатися стандартною. Вона полягає в ретельної діагностики обладнання – йде перевірка тиску фреону, перевіряється різницю температур при виході і вході. Далі проводитися чистка, а, можливо, і заміна фільтрів внутрішнього блоку. Спеціаліст усуває всі видимі причини неефективної роботи приладу.
 • 2 рази на рік – таке обслуговування ще називають сезонним. Здійснюється подібна перевірка зазвичай на початку сезону підвищеної роботи агрегату – навесні, а потім фахівець оглядає обладнання по закінченню періоду його частого використання – в кінці осені.
 • За встановленим графіком – даний вид обслуговування підходить для систем кондиціонування, які працюють безперервно. Це дуже зручно для виробничих приміщень, великих торгових площ та інших підприємств цілодобової роботи. Діагностика таких кондиційних систем проводиться за встановленим на підприємстві графіком.

Коли необхідна чистка кондиціонера?

Фахівці з ремонту кондиціонерів відзначають, що чистка є невід’ємним процесом ефективної роботи даного обладнання. Така необхідність пов’язана з особливістю складових елементів даного приладу. Справа в тому, що фільтри, які очищають повітря, покриваються шаром пилу. Пластівці пилу також заповнюють грати радіатора і вентилятор. Якщо не очищати ці елементи своєчасно, то це неминуче призведе до поломки обладнання.

Але крім зниження ефективності роботи приладу несвоєчасне очищення кондиціонера запускає ряд негативних процесів. Частинки пилу, які затримують фільтри можуть містити бактерії, які швидко розмножуються. Коли їх стає багато, то вони неминуче потрапляють назад в приміщення і кондиціонер вже приносить більше шкоди, ніж користі.

Крім цього, в ванні зливу дренажу застоюється бруд, яка може викликати неприємний запах. Саме тому чистка кондиціонера полягає не тільки у видаленні пилу та інших забруднень. Очищення кондиціонерів обов’язково повинна здійснюватися з ретельної дезінфекцією внутрішнього блоку і такий же скрупульозної промиванням приладу після використання дезінфікуючих розчинів.

Вартість обслуговування кондиціонерів в Херсоні та Херсонській області

Вартість системного обслуговування кондиційного устаткування нашими фахівцями приємно Вас здивує, оскільки плановий огляд устаткування буде здійснено за середніми цінами даного регіону. Інше питання, якщо Ви помітили зміни в роботі приладу, тоді ціна виклику нашого майстра буде сформована з кількості ремонтних процедур щодо усунення проблем в роботі котла.

Найчастіше при плановому обслуговуванні фахівець проводить ряд діагностичних процедур, здійснює ретельну читка приладу і проводить необхідні профілактичні заходи. Це процедури в різних моделях кондиціонерів вимагають різних

Що впливає на вартість обслуговування:

 • Специфіка промивання зовнішнього блоку (в залежності від того, буде використовуватися парогенератор або звичайна мийка);
 • Використання чищення кондиціонера зі зняттям захисного кожуха;
 • Система обробки дезінфікуючими засобами;
 • Перевірка електродвигуна на справність, діагностика роботи дренажної системи;
 • Заправка йди дозаправка кондиціонера фреоном;
 • Налагодження та оптимізація режимів управління обладнанням.

м. Херсон, вул. Гагаріна, 121

Продаж кондиціонерів

Доставка по Херсону

Установка і сервісне обслуговування кондиціонерів