chistka_kondizionerov_v_khersoneЧистка кондиціонерів у Херсоні

Виклик майстра (095) 429 56 87

 

Регулярне чищення і дозаправка кондиціонера – це обов’язкові складові правильної роботи всієї спліт-системи, яка забезпечує функціональність пристрою.

Навіщо чистити кондиціонер?

При роботі кондиціонера, нормальним є забруднення решітки конденсатора, оскільки туди регулярно потрапляє пил, пух і інше сміття, що з вітром. В результаті ми отримуємо погіршення повітрообміну, охолодження. Кондиціонер втрачає свою продуктивність, і якщо в цей момент чи не замовити професійну чистку, це може привести до поломки. Іноді ремонт кондиціонера коштує дорожче, ніж покупка нового.

Крім технічних особливостей, після чистки кондиціонер краще переробляє повітря під час спеки. Справа в тому, що в більшості кондиціонерів встановлений датчик температури, який стежить, щоб спліт-система не перегрівалася, і в потрібний момент вимикає пристрій. Але чим більше засмічені решітки конденсату, тим швидше система перегріється і вимкнеться. Ще гірша ситуація з більш дешевими кондиціонерами, де такий датчик не передбачений – тоді при перегріванні компресор може вийти з ладу.

Коли потрібно проводити глибоке очищення кондиціонеру?

Залежно від того, де встановлений кондиціонер, як часто експлуатується і скільки повітря переробляє, встановлені терміни для очищення пристрою.

Так, якщо кондиціонер встановлений в квартирі, на дачі, то досить викликати майстра для очищення пристрою всього раз на рік. Кращий період для цього – весна, перед початком спеки. Тоді протягом літа у Вас не буде ніяких проблем з кондиціонером.

Для кондиціонерів, які працюють в торгових центрах, офісних приміщеннях, кафе (НЕ кухня), слід викликати майстра по очищенню двічі на рік. Кращий період – весна, коли ще не запущена спліт-система, і осінь, перед переходом на режим обігріву.

Для приміщень, де кондиціонер працює безперервно (виробничі приміщення), очищення потрібно мінімум чотири рази на рік.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment