zapravka_kondizionerov_freonomПовна або часткова заправка кондиціонеру у Херсоні фреоном

Виклик майстра по телефону (095) 429 56 87

Невід’ємною частиною безперебійного та якісного функціонування кліматичного обладнання є заправка хладоном. При стандартних умовах експлуатації дозаправку побутового кондиціонера проводять через 1-2 роки від моменту покупки і установки. Однак бувають ситуації, коли потрібно заправити кондиціонер раніше передбачуваного терміну. Як визначити, чи потрібно заправляти кліматичну установку? Скільки коштує заправка домашнього кондиціонера в місті Херсоні? Відповіді на ці та багато інших питань знайдете на сайті нашої компанії Konder.ks.ua.

Причини необхідності дозаправки кондиціонеру

Фахівці компанії «Кондер» мають багатий досвід в монтажі / демонтажі, обслуговуванні, ремонті, чищенні і дозаправки побутових і професійних кондиціонерів. Щоб визначити, потрібно частково або повністю заправити кліматичну установку, необхідно зв’язатися з представниками нашої компанії будь-яким зручним для вас способом.

Отже, заправка фреоном необхідна при виявленні однієї або декількох перерахованих нижче ситуацій:

  • погіршення якості роботи кліматичної системи;
  • утворення льоду на випарнику;
  • поява масляних плям на кранах кліматізера;
  • присутність неприємного запаху;
  • підвищений рівень шуму;
  • текти внутрішнього блоку кондиціонера;
  • підвищене споживання електроенергії;
  • подача гарячого повітря та інше.

Заправка кондиціонера в Херсоні за доступною ціною

Компанія «Кондер» надає послугу часткової або повної заправки кондиціонерів в місті Херсоні та області. Уточнити, скільки коштує заправити кондиціонер, можна в телефонному режимі. Зверніть увагу, що ціна даної послуги залежить від типу використовуваного кліматичного обладнання: мало- або середньоглибокі побутової кондиціонер, полузональний, напівпромисловий або промисловий агрегат. Також на вартість дозаправки впливають тип і обсяг споживаного фреону, трудомісткість виконання процедури.

Клієнти, кліматична техніка яких обслуговується фахівцями нашої компанії, можуть розраховувати на більш цікаві пропозиції. Наприклад, при втратах 10% фреону дозаправка проводиться безкоштовно. Хочете перевірити правила й умови обслуговування кондиціонерів нашими фахівцями? Виникла необхідність заправки кліматичної системи? Телефонуйте, виконаємо всі роботи в максимально стислі терміни.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment