kyputu-konditioner

Купити кондиціонер Херсон

Краща ціна на кондиціонери в Херсоні – Кондер – Гагаріна, 121

Телефонуйте для консультації (095) 429 56 87

Як вдало вибрати кондиціонер в Херсоні?

В сучасний час кондиційні системи стали поширеним варіантом покращення мікроклімату в різних житлових приміщеннях. І це не дивно, адже кондиціонер відмінно справляється з літніми циклонами спеки. Підвищення температури погано позначається на здоров’ї людини, але впорається з нею без спеціальних охолоджувальних приладів часом дуже складно. Сучасний кондиціонер зможе швидко охолодити будь-яке приміщення. Але крім цього кондиціонер може підвищити температуру повітря в холодну пору року.
Сучасні кліматичні системи мають ряд практичних функцій по нормалізації оптимальної температури і встановлення комфортного мікроклімату будь-якого приміщення, а саме:

 • охолодження повітря в приміщенні в періоди спеки;
 • обігрів житлового в холодні пори року;
 • очищення повітря в приміщенні від мікрочастинок і сміття;
 • нейтралізація зайвої вологи в просторі.

Як вибрати надійний кондиціонер?

Щоб купити надійний і довговічний кондиціонер в Херсоні та Херсонській області варто знати особливості електроприладів даної групи. Адже обрана модель повинна забезпечити Вам максимальний затишок і комфорт. Ми пропонуємо Вам розібратися в типах сучасних систем кондиціонування житлового простору.

Аналізуючи систему функціонування приладів кондиціонування повітря, розрізняють 2 робочі системи:

 • Спліт-система – це кліматичні системи, що складаються з двох блоків: зовнішнього і внутрішнього. Кондиціонери подібного типу встановлюються на стіну. Застосовується дана система нормалізації житлового мікроклімату: як в побуті, так і в промисловому використанні. Це найбільш затребувана серед споживачів система охолодження / підігріву повітря. Інтерес до приладів даної групи тримається завдяки економії електроенергії при роботі кліматичного обладнання, низького рівня шуму під час роботи і швидкій роботі по нагріванню / охолодження необхідного приміщення.
 • Мобільні негабаритні кондиціонери – це зручні у використанні прилади, які легко переносяться в потрібне місце. Вам буде зручно взяти такий кондиціонер: і в подорож, і на дачу, і у відрядження. Мобільність і вільна перестановка таких кондиціонерів є їх головною перевагою. Але принцип роботи буде аналогічний роботі спліт-системи. Хоча було помічено кілька недоліків: більш високий рівень шуму і більш висока вартість даних систем кондиціонування.

Як купити кондиціонер в Херсоні?

Сучасні кондиціонери вибирають за наступними критеріями:

 1. Потужність приладу – це, мабуть, найважливіший критерій при виборі системи нормалізації мікроклімату в приміщенні. Адже при покупці кондиціонера з недостатньою потужністю, Ви прирікаєте його на часті поломки, а себе позбавляєте комфорту в зв’язку з повільним встановленням потрібної температури в приміщенні. А визначається потрібна потужність шляхом аналізу освітленості сонцем приміщення, наявності обігрівальних приладів та кількості людей, які там живуть.
 2. Можливість очищення повітря – багато сучасних кондиціонерів мають функцію очищення повітря в приміщенні від пилу, токсичних речовин, шкідливих мікроорганізмів, непотрібних запахів, що дуже зручно і практично для забезпечення потрібного мікроклімату в приміщенні.
 3. Ступінь шуму при роботі приладу – важливий параметр даного приладу, оскільки часто виникає потреба в постійній роботі кондиціонера, навіть в періоду відпочинку. Ознайомитися з даними параметром Ви зможете в цьому посібнику відображаються у розділі «Технічні характеристики».
 4. Наявність бренду обраного приладу – це важливий фактор при покупці довговічною і якісної техніки, а ознайомитися з найбільш популярними позиціями Ви зможете на сайтах з відгуками.
 5. Наявність додаткових функцій – у багатьох кондиціонерах вбудовані різноманітні корисні функції, які допомагають зробити використання приладу більш практичним. Це: створення іонізації повітря, включення таймера, вибір нічного режиму роботи, не тільки охолодження, але і нагрівання повітря і інші додаткові опції.
 6. Цінова політика марки кондиціонера – відмічено, що споживач вибирає більш бюджетні варіанти кондиціонерів для маленьких приміщень, а потужні дорожчі кондиційні установки більше купуються для промислових об’єктів. Але на нашому сайті часто бувають знижки та бонусні нарахування, тому ми зможемо підібрати для Вас найвигідніший варіант системи кондиціонування.
  Габарити і зовнішній вигляд приладу – кондиціонери виготовляються в різноманітних розмірах і всіляких стилях. Саме на нашій інтернет-платформі Ви зможете вибрати з великого розмаїття моделей варіант, який ідеально впишеться у ваш інтер’єр.
  Установка кондиціонера – кращий варіант для покупця – це покупка кондиціонера з подальшою установкою майстром. При покупці кондиціонера на нашому сайті Вам обов’язково запропонують скористатися послугою установки обладнання. Наші майстри – фахівці своєї справи!

Телефонуйте за номером телефону (095) 429 56 87 і Ви отримаєте всю необхідну інформацію для покупки надійного і довговічного кондиціонера!

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment