Ремонт кондиціонерів Херсон

Якщо вашому кондиціонеру знадобився ремонт

Телефонуйте (095) 429 56 87

Сучасні кондиціонери стали незамінні в періоди жарких циклонів і частих похолодань в неопалювальний сезон. Але навіть високоякісна кліматична техніка може вимагати ремонтних робіт.

Яка найчастіша причина поломок кондиціонер? На жаль, часто проблема зносу системи кондиціонування складається в неправильному догляді за кліматичним обладнанням. Це може бути несвоєчасна чистка техніки, проблеми із заправкою хладаг, перепади напруги в мережі, безперебійна робота приладу.

Наші майстри допомагають реабілітувати кондиційну техніку навіть в найскладніших випадках. Іноді для відновлення робочого стану потрібно всього лише заміна кількох деталей. Але іноді техніка вимагає більш ретельного огляду та більш тривалого ремонту. Але в більшості випадків всі проблеми можна вирішити.

Види поломок кондиціонера

Варто розглянути найпоширеніші варіанти несправностей кліматичної техніки. Найпопулярніші з них:

 1. Кондиціонер слабо охолоджує приміщення. В такому випадку, потрібно в першу чергу перевірити робочий стан фільтрів, радіатора і випарника. Найчастіше, якщо в такому випадку провести якісну очистку приладу, то кондиціонер знову буде швидко охолоджувати приміщення. Якщо кондиціонер не потребує чищення, то слід перевірити необхідність в заправці фреоном.
 2. Самостійне відключення техніки. Іноді кондиціонер, ще не встигнувши включиться, самостійно вимикається. А часом спостерігається часте вмикання і вимикання техніки. В цьому випадку потрібно перевірити справність плати управління, вентилятора внутрішнього блоку, пускових конденсаторів, температурних датчиків. У ситуації, коли кондиціонер відключається, трохи попрацювавши, варто перевірити дренаж, роботу компресора і зовнішнього блоку.
 3. Протікає внутрішній модуль. Така проблема може з’явитися відразу після установки кондиціонера. І причиною цього буде неякісний монтаж кліматичної техніки. Також витік конденсату спостерігається при промерзанні і пошкодженні дренажної системи.
 4. Від кондиціонера виходить неприємний запах. Це буде свідчити про розвиток бактерій в випарнику. Слід провести дезінфекцію обладнання та проблема піде.
 5. Кондиціонер став більш шумно працювати. Дана проблема зазвичай свідчить про знос підшипників компресора.
  Кондиційна система не включається. Найпоширеніші причини такої поломки – це поломка компресора і плати управління, несправність пускових конденсаторів, пробій корпусу приладу.Стоит заметить, что поломки часто выглядят незначительными и в таких случаях не все спешат обратиться за помощью. Но мы настоятельно рекомендуем Вам: не ремонтировать климатическую технику самостоятельно и не использовать неисправный кондиционер в дальнейшем.

Ціни на ремонт кондиціонерів в Херсоні

Зустрічають дуже різнопланові поломки кондиціонерів, тому однозначну ціну без діагностичних процедур сказати буде складно.

Але варто відзначити деяких фактори, які суттєво впливають на передбачувану вартість ремонтних робіт:

 • Наскільки складна поломка кондиціонера – серед розмаїття випадків несправності кондиціонерів завжди будуть дорожчі і дешевші варіанти поломок. Варто проконсультуватися з фахівцем заздалегідь.
 • Модель і марка кліматичної техніки – особливо якщо потрібна заміна елементів приладу, то модель і марка відіграють вирішальну роль у встановленні вартості ремонту. Є марки кліматичної техніки, які вимагають замовлення оригінальних дорогих деталей. А є моделі, в яких можна використовувати деталі б / у. Все залежить від Вашого запиту в ремонті приладу.
 • Кількість деталей і елементів, які потребують заміни – трапляється також, що поломок кілька одночасно і це значно підвищує вартість ремонту. Або, наприклад, потрібна чиста і заміна якогось елемента, що також відобразиться на підвищенні вартості.
  Складність доступу до обладнання – іноді щоб відремонтувати прилад потрібно ретельно розібрати його елементи, що може бути трудомістким і времязатратним процесом.
 • Тип кондиційного устаткування – різні типи кліматичних систем мають свої особливості ремонту, що істотно впливає на вартість ремонту обладнання.

Щоб отримати грамотну консультацію фахівця з ремонту кліматичного обладнання телефонуйте за номером тел.(095) 429 56 87 і Ви отримаєте вичерпні відповіді на всі питання, пов’язані з ремонтом кондиціонера у Херсоні.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment