Установка кондиціонеру у Херсоні

Установка кондиціонера в Херсоні – Кондер – тел (095) 429 56 87

Найвигідніший варіант для покупця – це покупка кондиціонера з його подальшою установкою перевіреним майстром. Оскільки пошук фахівця окремо від покупки – це додаткові складності і витрати Вашого часу. Адже кондиціонери купують не так часто, тому навряд чи у ваших знайомих буде контакт перевіреного майстра. А відгуки з інтернету не завжди правдиві.

Але питання установки все-таки дуже важливий. Правильна установка кондиціонера – це запорука його довговічної роботи та кращий варіант створення ідеального мікроклімату в приміщенні. Тому економити на даній функції не варто.

Наша рекомендація – купувати кондиціонер тільки на перевірених інтернет-платформах, при цьому поцікавитися відразу: чи буде забезпечена установка обраного кондиціонера в Херсоні або по Херсонській області. На нашому сайті Ви зможете побачити різноманітність брендових марок кондиціонерів і скористатися послугою установки обладнання. Телефонуйте за тел.

(095) 429 56 87

і Ви отримаєте вичерпні відповіді на всі питання, пов’язані з купівлею і установкою кондиціонерів в Херсоні.

Вибираючи кондиціонер на нашому сайті, Ви:

 • Чи зможете вибрати перевірений варіант системи кондиціонування, оскільки в нашому асортименті тільки надійні торгові марки і відомим брендам. У нас надійні і обов’язкові постачальники, тому покупка і установка кондиціонера буде здійснена в найкоротші терміни!
 • Наші майстри забезпечать якісну і швидку установку обраного кондиціонера. І Вам не доведеться ні про що турбуватися!
 • Вам не доведеться думати про те: хто і коли доставить необхідне обладнання. Ваш кондиціонер буде доставлений разом з майстром і в найкоротші терміни система кліматичного контролю буде налагоджена!

Етапи встановлення кондиціонера

Серед різноманітних моделей найлегшою установкою вважається монтаж настінного спліт-системи. Як відомо, в спліт-система складається з зовнішнього і внутрішнього блоку. Зовнішній блок зазвичай розміщується під вікном або в стіні. А внутрішній блок, відповідно, охолоджує повітря всередині приміщення. Від зовнішнього до внутрішнього блоку направляється хладоген, який і здійснює процес охолодження повітря в приміщенні.

Установка настінного кондиціонера має ряд етапів:

 1. Установка кріплення внутрішнього блоку.
  Наші майстри спеціально піднімають внутрішній блок, щоб не знімати його повністю. А якби він був прикріплений до самої стіни, то цього зробити було б неможливо. Це дозволяє зробити спеціальне кріплення.
 2.  

  Потрібно висвердлити в стіні потрібний отвір. Це можна зробити тільки в гіпсокартонних стінах або стінах, аналогічного типу.
  Створення технологічного отвору в стіні, яка є зовнішньою. Це необхідно для ведення труботрасси і сигнального кабелю.Процедура це досить довга і галаслива. Ми рекомендуємо всім мешканцям покинути приміщення в момент даних робіт, оскільки ця процедура однозначно викличе дискомфорт.

 3.  

  Потрібно підготувати труботрассу до установки. На цьому етапі досвідчений майстер буде виконувати всі дії за допомогою спеціального інструменту.

 4. Протяжка труботрасси, необхідного сигнального кабелю і дренажного шланга в підготовлений отвір.
 5. Установка кронштейнів для фіксації зовнішнього блоку.
 6. Далі потрібно з’єднати зовнішній і внутренний блоки. Це здійснюється через підключення фреонової труботрасси, сигнального кабелю, кабелю електроживлення і дренажного шланга.
 7. Важливо запустити систему кондиціонування в роботу і провести інструкцію клієнту подальшій роботі приладу.

Яка вартість установки кондиціонера в Херсоні?

Установка системи кондиціонування – це індивідуальний процес, оскільки його успіх залежить від безлічі факторів. Кожен вид кондиционерной техніки має свої особливості установки. Так, монтаж стельового кондиціонера буде більш складнішим, ніж установка настінного кондиціонера такої ж потужності. Буває, на установку кондиціонера витрачається більше, ніж зазвичай часу через складнощів монтажу в обраному приміщенні. Крім цього, на вартість робіт буде також впливати тип і кількість комплектуючих матеріалів, а також призначення об’єктів.

Наші фахівці регулярно проводять монтажні роботи на різнопланових об’єктах: в квартирах, приватних будинках, в офісних будівлях, в магазинах, в промислових будівлях і серверних центрах. Ви можете заздалегідь зв’язатися з нашим матерям і обговорити всі особливості Вашої ситуації.

На кожному об’єкті буде своя специфіка монтажних робіт, оскільки будь-яка будівля має свої нормативні вимоги. Грамотний монтаж системи кліматичного контролю – це не тільки комфорт для мешканців житла, а це також технологічна складова в будівлях промислового типу.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment