diagnostika-konditionerov-kherson

Діагностика кондиціонеру Херсон

Коли проводити і куди звертатися?

Телефонуйте у Херсоні (095) 429 56 87

Для безперебійної роботи Вашого кондиціонера важливо своєчасно проводити ряд діагностичних процедур, які допоможуть уникнути складних поломок і дозволять істотно продовжити термін функціонування техніки.

Діагностика кондиціонера – це ряд процедур, які дозволяю перевірити належне робочий стан електроприладу. А метою даної процедури буде економія фінансів при складних поломки. Адже набагато простіше провести якісну профілактику, ніж оплатити дорогий ремонт. До того ж, всі кондиціонери вимагають заміни деталей, які можуть деформуватися в процесі роботи приладу.

Коли варто точно запланувати діагностику кондиціонера?

Діагностику працюючого кондиціонера варто, не відкладаючи, організувати в тих випадках, коли робота приладу значно змінилася:

 • Електроприлад став погано охолоджувати приміщення;
 • Кондиціонер став частіше, ніж зазвичай, вимикаються під час роботи;
 • У приладу можуть спостерігатися періодичні відмови запуску;
 • Кондиціонер став працювати зі свистом, якого не було раніше;
 • Пристрій не підтримує ту температуру, яка була задана.

Самостійна діагностика кондиціонера

Ми рекомендуємо Вам провести самостійну діагностику кондиціонера до приходу майстра. Адже часто кондиціонери відмовляються працювати не за причини поломки, а через збої в електромережі.

Що можна зробити до приходу майстра по ремонту?

 1. Варто перевірити робочий стан батарейок в пульті дистанційного керування. Це часта причина несправності приладу.
 2. Перевірте роботу електричної розетки. Для цього підключіть до неї інший електроприлад. Якщо інші прилади не працюють – викликайте електрика. А кондиціонер можна підключити через подовжувач в іншу розетку.
 3. Уважно перевірте налаштування роботи Вашого кондиціонера. Так часто трапляється, що при переході з холодного часу на спекотну пору, наші клієнти просто забувають переключити режим роботи з обігріву на охолодження.
 4. У разі появи неприємного запаху у кондиціонера варто розуміти, що вже відбувся процес розмноження бактерій в приладі. Щоб нейтралізувати цей процес потрібно промити фільтр, акуратно пропилососити нутрощі і придбати спеціальний антисептик, який призначений саме для мийки систем кондиціонування.
 5. Якщо у Вас раптом починає текти конденсат по стінах, то знайте, що часто це відбувається через засмічення дренажної трубки.
 6. Якщо Ви досить розбираєтеся в системі пристрої приладу, то зможете легко її прочистити.Но в остальных случаях мы всё-таки рекомендуем обратиться за помощью к специалисту. Особенно, если Вам кажется, что проблема изменений работы прибора связана с скачками напряжения в электросети.

Також ми не рекомендуємо самостійно ремонтувати компресор, оскільки потрібно буде розбирати зовнішній блок, а він може бути встановлений у віддаленому місці, яке не зовсім зручно для робіт. Краще запросити фахівців для цього процесу, які зі спеціальним інструментом легко впораються з завданням.

Діагностика кондиціонера відповідним фахівцем

При забезпеченні роботи кондиціонера майстер почне діагностику з перевірки конденсатів зовнішнього і внутрішнього блоків. Важливо перевірити, що вони не забиті небажаними домішками, а також проаналізувати: що в розташуванні може заважати нормальній вентиляції. Далі перевіряється робота кондиціонера і при потребі проводиться дозаправка системи фреоном.

Якщо Ви маєте певні несправностей ми рекомендуємо відразу викликати фахівця. Адже так Ви зможете уникнути серйозних поломок в подальшій роботі приладу. Наш майстер зможе виїхати в будь-яку точку Херсона або Херсонській області і здійснити якісну діагностику обладнання.

Щоб отримати грамотну консультацію нашого фахівця щодо діагностики Вашого кондиціонера телефонуйте за номером тел.

(095) 429 56 87 і Ви отримаєте вичерпні відповіді з питань якісної діагностики кліматичного обладнання в Херсоні.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment