Обслуговування кондиціонерів Херсон

Ремонт і сервісне обслуговування кондиціонерів у Херсоні

Телефонуйте для консультації (095) 429 56 87

obslyzhivanie-konditionerov-v-khersoneОбслуговування кондиціонерів в Херсоні – Кондер – вул. Гагаріна, 121 (біля ХДУ)

 • Ремонт кондиціонерів
 • Чистка кондиціонерів
 • Установка кондиціонерів
 • Продаж кондиціонерів
 • Сервісне обслуговування кондиціонерів
 • Гарантія на всі роботи

Комплексне обслуговування кондиціонерів в Херсоні

Чистка + Дозаправка + Дезінфекція

Ремонт кондиціонерів, спліт-систем (будь-яка складність, все виробники!)

Заправка (повна з ремонтом витоку і сервісом)

Установка кондиціонера

Демонтаж кондиціонера

Ціни на обслуговування кондиціонера у Херсоні

Найменування послуги Вартість, грн.
Обслуговування кондиціонера настінного: комплексна чистка, дезінфекція, дозаправка, профілактика від 300
Обслуговування кондиціонера касетного: комплексна чистка, дезінфекція, дозаправка, профілактика від 350
Обслуговування кондиціонера канального: комплексна чистка, дезінфекція, дозаправка, профілактика від 500
Чистка дренажної системи від 350
Ремонт кондиціонера від 250
Заміна електронної плати від 700
Універсальний пульт дистанційного керування, включаючи доставку і налаштування від 350
Усунення витоку холодоагенту, повна заправка фреоном R22 від 300
Ліквідація витоку холодоагенту, повна заправка фреоном R410 від 400

 

Кондиціонери стали звичним атрибутом нашого житла. Адже в спекотне літо цей прилад вирішує масу проблем. Саме тому споживачів став хвилювати питання щодо регулярного сервісного обслуговування придбаного кондиціонера. Оскільки це прекрасна можливість забезпечити безперебійну роботу системи кондиціонування.

Наша команда фахівців забезпечить надійним сервісом обслуговування для кондиціонерів будь-якого типу, здійснить виїзд на будинок в будь-яку точку Херсона з гарантією високої якості ремонту. Звертайтеся за номером телефону – (095) 429 56 87.

Сервіс кондиціонерів у Херсоні

З моменту придбання і до моменту закінчення установки кондиціонера Вас консультують майстра тієї компанії, до якої Ви звернулися за допомогою. Але багато наших клієнтів вже при покупці задають питання щодо подальшого обслуговування системи кондиціонування.

Ми вже при покупці пропонуємо скористатися подальшим сервісним обслуговуванням, яке буде включати наступні процедури:

 • Діагностику приладу за певним графіком – перевірка загального стану роботи приладу, вимірювання робочого тиску, температури приладу в робочому стані;
 • При необхідності заправку кондиціонера фреоном;
 • Систематичну чистку пристрою, яка включає в себе дезінфекцію і антибактеріальну обробку випарника внутрішнього блоку;
 • У разі необхідності чищення зовнішнього блоку кондиціонера спеціальним обладнанням під високим тиском.

Також варто враховувати необхідність регулярного обслуговування системи кондиціонування. У цьому питанні Вам необхідна консультація досвідченого фахівця, оскільки обладнання різних марок і виробників має ряд технічних характеристик, від яких і залежить регулярність огляду техніки майстрами з обслуговування.

Поширені несправності кондиціонера, які пов’язані з нерегулярним обслуговуванням системи:

 1. Прилад погано охолоджує приміщення – в цьому випадку кондиціонер своєчасно не почистили або через низький рівень фреону прилад також може повільно працювати;
 2. Ви помітили наявність неприємного запаху під час роботи приладу – ця поломка відбувається внаслідок нерегулярної чищення та миття системи кондиціонування, а через це забруднюються внутрішні деталі і забиваються фільтра;
 3. Починає текти внутрішній блок – це наслідок впливу факторів впливу зовнішнього середовища (тополиний пух, павутина, пил), а також з-за несистематично мийки електроприладу.

Ремонт віконних кондиціонерів на території Херсона

На сьогоднішній день віконні кондиціонери мають найбільший попит кліматичними установками. Така популярність створена завдяки простоті в експлуатації і доступності цінової політики.

Віконний кондиціонер складається з наступних елементів:

 • Компресор;
 • Теплообмінники випарника і конденсатора;
 • Моноблок, який складається з електродвигунів, вентилятора і панелі управління.

Великою перевагою даних систем кондиціонування є нескладний монтаж. При установці віконних кондиціонерів не буде потрібно прокладка фреонових трубок, електрокабелів. А також при монтажі даної кліматичної системи відпаде потреба в альпініста і використання інших дорогих робіт. Весь комплекс робіт по установці віконного кондиціонера зможе організувати досвідчений майстер. А це істотна економія фінансових витрат при облаштуванні кліматичного обладнання. Крім цього, до безперечних переваг цих кондиціонерів можна віднести можливості подачі повітря з вулиці.

А ось до недоліків даних систем кондиціонування варто віднести низьку енергоефективність та високий рівень шуму. Також віконні кондиціонери порушують естетику вікна і забирають частину світу віконного простору.

Як і будь-яка техніка віконні кондиціонери можуть зажадати ремонту. Аналізуючи відгуки наших клієнтів щодо ремонту віконних кондиціонерів в Херсоні та Херсонській області, ми переконані, що даний вид кондиціонування також вимагає регулярного обслуговування, як і більш масштабні кліматичні системи. Віконні кондиціонери також вимагають очищення та миття, а також контролю рівня фреону. А забезпечивши регулярний огляд техніки фахівцями, Ви вбережете себе від складних поломок, які потребуватимуть великих фінансових витрат.

Оформити заявку на виклик фахівця Ви зможете за номером телефону – (095) 429 56 87.

Ремонт кондиціонера херсон

Ремонт кондиціонерів в Херсоні: як організувати і скільки коштує?

Багато користувачів кліматичних систем часто в пошуку надійного майстра по ремонту кондиціонерів саме по Херсону та Херсонської області. Це пов’язано з тим, що в розпал поломок, а зазвичай це відбувається в періоди літньої спеки, знайти грамотного фахівця досить складно.

Саме тому ми рекомендуємо Вам скористатися регулярним сервісним обслуговуванням по Херсону та Херсонської області, яке надає магазин кондиціонерів Konder.ks.ua, і бути спокійним за будь-яких змінах в роботі Вашого кліматичного обладнання. Для більш детальної інформації телефонуйте за номером тел. 095 546 74 11.

В яких випадках точно знадобитися ремонт кондиціонера?

Вам точно буде необхідний огляд кліматичного обладнання фахівцем в таких випадках, як:

 • Став намерзати лід на радіаторі;
 • Кондиціонер дає тепло, а не холод;
 • Стали обмерзати кріпильні деталі;
 • З’явився неприємний запах;
 • Прилад став підтікати;
 • Кондиціонер став видавати помилку;
 • Чи не запускається робота кондиціонера.

У подібних ситуаціях досвідчений фахівець діагностує поломку і запропонує варіанти вирішення проблеми. При договірному обслуговуванні системи кондиціонування ми рекомендуємо звертати увагу на зміни в роботі техніки при плановому огляді.

Наші фахівці забезпечать грамотне сервісне обслуговування кондиціонерів будь-якого типу по всій території Херсона і Херсонської області. Звертайтеся за номером телефону – (095) 429 56 87.

Часті причини необхідності ремонту кондиціонера

Серед розмаїття побутових чинників фахівці з ремонту кондиціонерів стали виділяти ситуації, які найчастіше призводять до поломки кондиційної техніки:

 1. При попаданні в кондиціонер пилу і тополиного пуху починає погано працювати теплообмінник, а це збільшує навантаження на компресор, що рано чи пізно привіт до його поломки.
 2. Часто до теплообмінника притягуються пір’я птахів, дрібні гілки, листя дерев і при відключенні вентилятора вони падають на решітку, залишаючись в кондиціонері, що заважає його повноцінній роботі.
 3. В особливо запиленому приміщенні дренажна трубка забивається досить часто, що підвищує необхідність прочищення таких систем, а крім цього, надмірна пил стає причиною неприємного запаху.
 4. Різноманітні комахи несуть небезпеку для електронних схем у внутрішньому блоці кондиціонера, а їх ремонт вважається одним з найдорожчих процедур кондиційних систем.
 5. Пошкодити Ваш кондиціонер можуть також дрібні гризуни. Миші і щурі прогризають ходи і створюють в кондиціонери житло, а це може привести до серйозної поломки.
 6. Буває так, що в зоні дії кліматичного обладнання відбуваються сильні перепади температури. Важливо знати, що це може суттєво вплинути на роботу електроприладу.
 7. Потрібно обов’язково захистити Ваше кліматичне обладнання від перепадів електроенергії. У цьому питанні знадобиться консультація електрика.

Вартість ремонту кондиціонеру у Херсоні

Досвідчений майстер допоможе Вам діагностувати причину неробочого стану кліматичного обладнання. А це може бути як незначна несправність, так серйозна поломка. А відповідно від цього буде залежати вартість ремонту Вашої техніки.

Але є обґрунтовані причини, які істотно впливають на передбачувану вартість ремонтних робіт:

 • Складність поломки кондиціонера;
 • Модель і марка кліматичної техніки;
 • Кількість деталей і елементів, які потребують заміни;
 • Складність доступу до обладнання;
 • Тип кондиційного устаткування.

Щоб отримати грамотну консультацію фахівця з ремонту кліматичного обладнання телефонуйте за номером тел. 095 546 74 11 і Ви отримаєте вичерпні відповіді на всі питання, пов’язані з ремонтом кондиціонера в Херсоні.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment