Установка кондиціонера у Херсоні

Для установки кондиціонеру телефонуйте – (095) 429 56 87

Ви з великим задоволенням вибираєте потрібну систему кондиціонування, розуміючи при цьому, що Вам не завадить думку досвідченого фахівця. Але, повірте, точно також потреба у допомозі надійного майстра для установки вибраного обладнання.

Якщо Ви вибрали кондиціонер на нашому сайті?

Тоді Вам не варто турбуватися, тому що у нас працює команда професіоналів. А продумана цінова політика робить вигідним спільну покупку і установку різних систем кондиціонування.

По-перше, на нашому сайті Ви побачите тільки надійні торгові марки і відомим брендам. Ми працюємо з постачальниками багато років і впевнені у високій якості того обладнання, яке рекомендуємо!

По-друге, наші майстри відмінно орієнтуються на встановлення кондиціонерів, які ми пропонуємо Вашій увазі, тому це буде гранично швидко здійснено.

По-третє, Вам не доведеться думати про те: коли, хто і за яку плату встановить необхідне обладнання. Ваш кондиціонер буде доставлений разом з майстром і в найкоротші терміни система кліматичного контролю буде налагоджена!

Чи можна встановити кондиціонер під час ремонту?

Часто обладнання для охолодження-обігрівання приміщення закуповується під час ремонту або будівництва. І щоб техніка не припадала пилом в будівельному безладді, то краще відразу після покупки встановити в певному для неї місці.

У такій ситуації наші майстри рекомендують розділити процес установки системи кондиціонування на 2 етапи:

 1. Спочатку виконується вся курна і брудна робота: сверлится стіна в потрібному місці, проводиться пристрій штроби для магістралі, проводять прокладку фреонової магістралі.
 2. А другий етап монтажних робіт проводиться після завершення обробки та включає в себе монтаж зовнішнього і внутрішнього блоку з наступним запуском всієї системи кондиціонування.

Саме така двоетапна установка кондиційного устаткування дозволяє знизити ймовірність забруднення блоків, оскільки при тривалих будівельних роботах при неналежному поводженні кондиціонери можуть ламатися.

Варто зауважити, що будь-яке житлове приміщення потребує надійного і сучасної вентиляційної системи. А це означає, що планування розміщення системи кондиціонування необхідно вже при проектуванні будинку. Наші фахівці мають великий досвід проектування і обслуговування будь-яких вентиляційних систем. Тому наші майстри допоможуть Вам в будь-якому питанні, пов’язаному з установкою кондиційного устаткування.

Яка ціна на установку кондиціонера в Херсоні?

На вартість установки системи кондиціонування впливає безліч факторів. Різні види кондиціонерів мають свої особливості установки. Наприклад, монтаж стельового кондиціонера буде більш трудомістким, ніж установка настінного кондиціонера такої ж потужності. Відповідно, і ціна настановних робіт буде різною. Крім цього, на вартість робіт буде також впливати тип і кількість комплектуючих матеріалів, а також призначення об’єктів.

Наші фахівці регулярно проводять монтажні роботи на різнопланових об’єктах: в квартирах, приватних будинках, в офісних будівлях, в магазинах, в промислових будівлях і серверних центрах.

На кожному об’єкті буде своя специфіка монтажних робіт, оскільки будь-яка будівля має свої нормативні вимоги. Грамотний монтаж системи кліматичного контролю – це не тільки комфорт для мешканців житла, а це також технологічна складова в будівлях промислового типу.

Найбільш часті питання при замовленні установки кондиціонера

 • Як замовити установку кондиціонера?

Купуючи кондиційне устаткування на нашому сайті, Вам обов’язково допоможуть організувати його якісну установку. Звичайно, за це нараховується додаткова плата. Але це набагато вигідніше, ніж наймати фахівця окремо.

 • Чи може майстер перевірити роботу кондиціонера?

Наші фахівці обов’язково налагоджують роботу системи кондиціонування під час установки. Все відбувається під Вашим контролем і майстер не закінчить роботу, поки не переконається у відмінній роботі обладнання.

 • Яка процедура монтажу кондиціонера?

Для початку варто визначити місце для блоків кондиціонера. Далі проводиться розмітка точок кріплення, свердлити потрібні отвори, і прокладається фреонова траса. Далі встановлюються зовнішній і внутрішній блок і проводиться запуск системи, для того щоб упевнитися в робочому стані обладнання.

 • Як перевірити надійність монтажних робіт?

Коли майстер закінчить роботу, то Ваше приміщення буде мати той же вигляд, а встановлений кондиціонер буде в робочому стані. Це і є гарант якості монтажних робіт.

 • Яка вартість установки кондиціонера? Чи можуть бути доплати?

Вартість даної послуги Ви зможете обговорити попередньо з нашим менеджером. Для цього Вам варто вказати основні параметри монтажних робіт: вид обладнання, особливості обраного приміщення та побажання щодо розміщення кондиційної системи. Всі ці фактори сформують вартість даної послуги.

 • Скільки часу займає монтаж кондиціонера?

В середньому установка кондиціонера забирає 2-3 години. Але варто розуміти, що бувають більш складні монтажні роботи, на які витратиться більше часу. У телефонному режимі наші майстри нададуть всю потрібну Вам інформацію.

 • В якому місці найкраще встановити кондиціонер?

Ви можете встановити кондиціонер в будь-якому зручному для Вас місці. Але варто пам’ятати, що коли потоки повітря спрямовані на місце Вашого частого проведення часу – ліжко, робочий стіл, улюблене крісло, то це може призвести до утворення проблем зі здоров’ям. Будьте уважні! А наші майстри можуть встановити обладнання в будь-якому місці!

Чи можна замовити кондиціонер разом з подальшою установкою

Варто пам’ятати, що установка кондиційного устаткування буде найвідповідальнішим етапом для забезпечення Вашої оселі максимальним кліматичних комфортом. Наші фахівці мають великий досвід роботи і організовують все належним чином. Процедура виконується за допомогою спеціального інструменту, а фахівці підберуть всі необхідні комплектуючі деталі.

Купити кондиціонер в Херсоні або в сусідніх регіонах можна відразу з установкою, не витрачаючи час на пошук надійного фахівця. Для цього Вам потрібно зателефонувати за номером телефону – (095) 429 56 87!

Купуючи кондиціонер на нашому сайті, клієнт отримує ряд переваг:

 1. Доставка кондиціонера і його установка здійснюється в найкоротші терміни і в зручний для Вас час. Ваше обладнання не буде порошиться в приміщенні і чекати «обіцяного» майстра. Ми зацікавлені вирішити питання максимально швидко!
 2. Установка кондиційного обладнання проводиться під чітким контролем виробника. Ми співпрацює тільки з перевіреними виробниками, а у кожної моделі є свої вимоги і рекомендації до монтажу та експлуатації.
 3. Наші майстри після закінчення монтажних робіт строго проконтролюють робочий стан обладнання.
  Фахівці використовують тільки надійні і довговічні комплектуючі – якісний утеплювач, зневоднені мідні труби, перевірені кронштейни і електричний кабель.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment