Продаж комерційних кондиціонерів у Херсоні

small_multi-split-sistemy

Мульти-спліт системи

У мультіспліт системах кілька внутрішніх блоків з’єднуються з одним зовнішнім, що економить місце при монтажі. При цьому управління кондиціонуванням кожної кімнати відбувається індивідуально. Застосування мульти спліт системи для кондиціонування повітря має сенс у випадках, коли використання роздільних зовнішніх блоків може негативно відбитися на архітектурі будівлі.

(095) 429 56 87  Телефонуйте для консультації

Канальні кондиціонери

Основні переваги канальних кондиціонера в тому, що в більшості моделей можливий підмішування свіжого повітря в приміщення, крім того, вони легко вписуються в будь-який інтер’єр, тому що внутрішні блоки закриті підвісною стелею і видно тільки малопомітні решітки вентиляції. Один кондиціонер може обслуговувати відразу декілька приміщень за допомогою системи канальних повітроводів.

(095) 429 56 87  Звоните для консультации

Касетні кондиціонери

Касетні моделі вбудовуються в підвісну стелю в престижних житлових приміщеннях або приміщеннях комерційного використання, наприклад в магазинах, ресторанах, конференц-залах, офісах. Сучасний і стильний дизайн, раcшіренние функціональні можливості, розподіл потоку повітря в 4-х напрямках, швидке і рівномірне охолодження в вашому приміщенні створюють комфортні умови.

(095) 429 56 87  Телефонуйте для консультації

Напольно-стельові

Напольно-стельові кондиціонери можуть бути змонтовані як горизонтально під стелею, так і вертикально на стіні біля підлоги в залежності від вимог до дизайну приміщення і наявності вільного місця. Вертикальний розподіл потоку повітря контролюється з пульта дистанційного керування.

(095) 429 56 87  Телефонуйте для консультації

Колонні кондиціонери

Колонні або шафові кондиціонери відрізняються простотою установки внутрішнього блоку (він просто ставиться на підлогу) і встановлюються зазвичай в просторих приміщеннях, в яких недозволено монтувати блок на стіну або стелю, наприклад театри, музеї.

(095) 429 56 87  Телефонуйте для консультації

Мультизональні VRF системи

Мультизональна VRF (Variable Refrigerant Flow) система – це різновид промисло орієнтованих систем кондиціонування, в яких до одного або декількох, з’єднаним між собою в одну систему, зовнішнім блокам підключається багато різних внутрішніх блоків. На відміну від мульти-спліт систем де від зовнішнього блоку до кожного внутрішнього тягнеться окрема фреонова магісталь.

(095) 429 56 87  Телефонуйте для консультації

Дахові (руфтопи)

Висока продуктивність руфтопів досягається завдяки високоефективним і надійним спіральним компресорів. Агрегати повністю заправлені холодоагентом. Cистема кондиціонування не вимагає робіт по монтажу холодильного контуру. Плоский верх руфтопів дозволяє максимально ефективно розміщувати блок в складських умовах і контейнерах.

(095) 429 56 87  Телефонуйте для консультації

chillery

Чиллери

Апарат для охолодження рідини, що використовує парокомпресійний або абсорбції холодильний цикл. Після охолодження в чиллере рідина може подаватися в теплообмінники для охолодження повітря або для відводу тепла від устаткування

(095) 429 56 87  Телефонуйте для консультації

fankojjly

Фанкойли

Фанкойл – це внутрішній блок системи чиллер-фанкойл, в системі виконує функцію внутрішнього блоку. Оснащені вентилятором кімнатні пристрої, призначені для охолодження (охолодження і обігріву) приміщення за допомогою води, підготовленої чиллером. У російській термінології іменуються як вентиляторний конвектор, в західній – Terminal Units.

(095) 429 56 87 Телефонуйте для консультації

kkb-neoclima

Компресорно конденсаторні блоки

Компресорно-конденсаторний блок (ККБ) – один з найважливіших елементів систем центрального кондиціонування. Агрегат призначений для підготовки рідкого холодоагенту, який направляється для подальшого випаровування в теплообмінник безпосереднього розширення через фреоновий контур охолодження.

(095) 429 56 87 Телефонуйте для консультації

Ми працюємо з такими виробниками: